Hakkımızda

Biz Kimiz?

Hakkımızda

Yılların vermiş olduğu üretim ve yönetim tecrübemizi kullanarak müşterilerimize kaliteli ürün, özgün tasarım sunabilmek için 2008 yılında piyasalara adım attık.

Günümüzde çok hafife alınan mobilya endüstrisi aslında profosyönelce yapılması gereken ve çok önemli olan
sektörlerden biridir. Suistimale açık olan bu sektörde, bilinçsizce yapılan taklit üretimlerle, kullanılan kalitesiz malzeme ve işçilikle, müşteriyi kandırmaya yönelik ürünler mevcuttur. Merdiven altında yapılan bu tür üretimler, hem müşteriyi, hemde çalışanı hiçe saymak demektir. Evimiz, yaşadığımız yer. Çocuklarımızın olduğu, onları büyütüp misafirlerimizi ağırladığımız mekanlar; Bizi biz yapan, değer katan fikirlerimiz görüşlerimiz ve konuşmalarımızdır. Evimizi ev yapan, bize sıcak bir ortam sunan mekanımızda kullandığımız eşyalarımızdır.

Misyonumuz

Müşteri ihtiyaçlarına cevap verecek yeni tasarımlarla, ürün yelpazesini sürekli yenilemek. Sıfır sorun prensibiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, satış kaygısı ile kalite ve prensiplerimizden asla ödün vermemektir.

Vizyonumuz

Tasarım ve ürünlerimizle taklit eden değil taklit edilen firma olmak ve tarzımızla dünyanın en iyi markalarının arasına girmektir.

Neden?

Yaşam Odası Mobilyası

Evimiz yuvamızdır. Bu yuvamızın içinde ise salonumuz aynamızdır. Günümüzde değişen yaşam koşullarına göre salonlarımız sadece misafirlerimizi ağırlamaktan çıkmış, birer yaşam odasına dönüşmüştür. Akşam tüm ev halkının buluştuğu bu mekanlar, yatağımıza gidene kadar dinlendiğimiz, sohbet ettiğimiz, TV’de seyrettiğimiz, diğer aile bireyleriyle birlikte olduğumuz, çayımızı ve kahvemizi yudumladığımız ortak yaşam alanlarına dönüşmüştür.

Bizim görevimiz, evine günün yorgunluğu ve stresiyle gelmiş olan siz değerli müşterilerimize, rahat, ferah ve yorgunluğunuzu atabileceğiniz bir yaşam mekanı oluşturmanıza yardımcı olmaktır. Amacımız, gözünüzü rahatsız etmeyecek, kullanışlı ve ergonomik olarak yapılan dizaynlarımızla, aynı mekanda misafirlerinizide rahatlıkla ağırlayabileceğiniz sıcak ortamlar yaratmanıza olanak sunmaktır.